Przejdź do treści
logo

Kontakt - Zespół ds. Programów Unijnych i Klienta Indywidualnego

Jan Sztaudynger, Kierownik Zespołu 42 663 41 90 jsztaudynger@wfosigw.lodz.pl
Aleksandra Ślisińska-Owczarek, Zastępca Kierownika Zespołu 42 663 41 91 aslisinska@wfosigw.lodz.pl
Kamila Golewska 42 663 41 92 kgolewska@wfosigw.lodz.pl
Sławomir Pytlawski 42 663 41 94 spytlawski@wfosigw.lodz.pl
Ewa Pieniak 42 663 41 59 epieniak@wfosigw.lodz.pl 
Adam Bryl 42 663 41 60 abryl@wfosigw.lodz.pl 
Piotr Kroc 42 663 41 50 pkroc@wfosigw.lodz.pl 

 

 

 

 

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.